Bir Fatura İle Başlayın.

Kolay Sipariş Entegrasyonu

Kolay Sipariş ile kolay e-ticarete adım atarken, Kolay Sipariş web sitenizi hem diğer tüm online mağazalarınıza bağlayın hem de otomatik faturalandırın.

kolay-siparis-entegrasyonu

Kolay Sipariş Entegrasyonu Nedir?

Kullanımı kolay e-ticaret web sitesi yönetmek isteyenler ve e-ticarete hızlı adım atmak isteyenler için tasarlanan Kolay Sipariş hazır e-ticaret paketleriyle ürünlerini dijital dünya ile buluşturan online ticaret firmalarının, siparişlerini anında faturalandırıp anlaşmalı kargo ve SMS firmalarını da entegre edebilecekleri bulut tabanlı e-ticaret entegrasyonu çözümüdür.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Otomatik Fatura Yükleme

Mağaza siparişleriniz için kestiğiniz faturalar satıcı hesabına otomatik yüklenir.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Kolay Sipariş Nedir?

Kolay Sipariş, 2005 yılından beri orta ve küçük ölçekli işletmelere hazır altyapılarla hızlı web sitesi sahibi olma imkanı sunar. İhtiyacınıza göre seçebileceğiz e-ticaret paketlerinde online sipariş çağının birçok gereksinimi yer alır. Girişimci, Premium ve Profesyonel paketler arasından hedeflerinize uygun olanı seçip, sitenizin kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay Sipariş Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Kolay Sipariş web siteniz ile BirFatura’yı birbirine bağlamak yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır:

  • BirFatura kullanıcı panelini kullanıcı adı ve şifrenizi girip açtıktan sonra menünün sol tarafındaki “Ayarlar” sekmesine tıklayın.
  • “Yeni Mağaza Ekle” butonuna basarak açılan penceredeki mağaza adı bölümüne dilediğiniz mağaza ismini verin.
  • Geriye kalan e-posta adresi, şifre ve Merchant APİ Url bilgilerini Kolay Sipariş yönetim panelinize giriş yapıp öğrendikten sonra ilgili yerlere yapıştırarak kaydedebilirsiniz. Böylece entegrasyon kurulumunu tamamlamış olacaksınız.
  • Artık Kolay Sipariş siparişleriniz BirFatura’da Siparişlerim alanındaki “Onaylanmış” siparişlerde görünecektir.
kolay siparis entegrasyonu nasil yapilir

BirFatura ekibi olarak Kolay Sipariş entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura Kolay Sipariş Entegrasyonunun Kolaylıklarından Siz de Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu bu çözüm sayesinde sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

Kolay Sipariş Hakkında Merak Ettiklerinize Göz Atın

Aşağıdaki Kolay Sipariş ile ilgili sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilir, pazar yeri hakkında ve bu platformda mağaza açmak için ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Kolay Sipariş e-ticaret paketlerinden dilediğinizi satın alarak e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Bununla birlikte markanın şirket sahibi olmayan müşterilerinin de e-ticaret yapmasını kolaylaştıran alternatifi de vardır. Kolay Sipariş Hazır Mağaza altyapısı da bulunur. Bunun için müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeniz veya firmanın web sitesinden üye olarak satın almanız yeterli. Dilerseniz ücretsiz demo sürümünü deneyip kararınızı verebilirsiniz. Arama motorunda “Kolay Sipariş Giriş” şeklinde aramaya yaparak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretli bir web sitesi kurulum hizmetidir. Kolay Sipariş fiyatları seçtiğiniz paketin özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bununla birlikte 12 aya bölünen aylık ödeme planları ve kredi kartı ile ödeme imkanı bütçe planlamanızı zorlamadan hizmet satın almanıza yardımcı olur.

2005’ten itibaren yaklaşık 20 yıllık deneyimiyle uzman yazılım ekibine sahip marka güvenilir e-ticaret seçeneklerinden biridir. Kolay Sipariş yorumlarını inceleyerek daha detaylı ve objektif bilgiler edinebilirsiniz.