Bir Fatura İle Başlayın.

Morhipo Entegrasyonu

Morhipo entegrasyonu ile Morhipo mağazanızdaki operasyonel işlemleri kolay yönetin!

Morhipo Pazaryeri Entegrasyonu

Morhipo Entegrasyonu Nedir?

Morhipo entegrasyonu Morhipo mağazanızın iş takibini kolaylaştıran pazaryeri entegrasyon çözümüdür. Bu sayede yeni ve tüm siparişleri kolaylıkla görüntüleyebilir, her siparişe manuel ve toplu fatura kesebilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme entegre ederek kargo barkodlarını ister ayrı olarak ister fatura üzerine yazdırabilirsiniz. BirFatura’nın kullanımı ve kurulumu kolay yönetim paneli sayesinde mağazanızı daha etkili yönetir ve zamandan tasarruf edersiniz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Morhipo entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Morhipo Nedir?

Morhipo, Boyner Holding bünyesinde kurulmuş Türkiye’nin ilk online pazar yerlerinin başında gelir. İşletmelere giyim, aksesuar, elektronik olmak üzere üç ana kategoride satış imkanı sunan şirket tüketicilere sağladığı kolay ve güvenli alışveriş olanaklarıyla e-ticaret sektöründe yer edinmiştir. Bununla birlikte tek sepette tek kargo ücreti, Tıkla Gel, kapıda ödeme gibi kolaylıklarıyla da öne çıkar. Markasını ve ürünlerini geniş kitlelere duyurmak isteyen satıcılar için doğru bir seçenek olan Morhipo pazaryerinde güvenilir bir satıcı konumuna gelmenize BirFatura’nın sunmuş olduğu Morhipo entegrasyonunun faydaları yardımcı olacaktır.

Morhipo Pazaryeri Entegrasyonu

Morhipo Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Morhipo mağazanızı kolayca BirFatura ile entegre etmek mümkündür. BirFatura ve Morhipo yönetim panellerini iki ayrı pencerede açarak hazır tutmak daha kolay kurulum yapmanıza yardımcı olabilir. Kurulum için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:

  1. Mağazanızın APİ kullanıcı adı ve şifresinden oluşan Morhipo APİ bilgilerini öğrenmek için Morhipo iletişim adresine e-posta gönderin.
  2. Gelen bilgileri not ettikten sonra Ayarlar → Mağaza Ekle sekmesinden Morhipo’yu seçip Yeni Mağaza Ekle bölümüne tıklayın.
  3. Açılan pencereye kullanıcı adı ve şifresini girerek kaydedin.
  4. Bu adımın ardından hangi durumdaki siparişleri BirFatura panelinde görüntülemek istediğinize göre seçim yapabilir, sadece yeni siparişleri veya tamamını görecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
  5. Faturalarınızda olmasını istediğiniz mağazanıza özel açıklamaları Mağaza Açıklaması bölümünden yazabilirsiniz. Ayrıca Logo Yükle bölümünden markanızın ya da şirketinizin logosunu yükleyerek faturalarınızda görünür olmasını sağlayabilirsiniz.
  6. Yalnızca sabit KDV oranına sahip ürünler satıyorsanız “Sadece Tek Tip KDV’li Ürünler Satıyorum” seçeneğini işaretleyerek her fatura kestiğiniz KDV’yi değiştirmenize gerek yoktur.
  7. Tüm bilgileri kaydettikten sonra Test Et butonuna tıklayıp bağlantı durumunuzu kontrol edebilir, sorun yok ise entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.

BirFatura Morhipo Entegrasyonunun Sunmuş Olduğu Avantajlardan Hemen Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu Morhipo entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

Morhipo Hakkında Bilgi Edinmek için BirFatura’ya Göz Atın

Aşağıdaki Morhipo sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilir, şirket hakkında ve Morhipo’da mağaza açmak konusunda ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

2014 yılında Europe500 sıralamasında Avrupa’nın en hızlı büyüyen e-ticaret sitesi olarak seçilen Morhipo, markaların mağaza açarak ürünlerini satışa sunduğu pazar yeri olarak hizmet verir. Giyim, elektronik, giyim aksesuarları kategorisinde ve yurt içinde ürünlerini satmak isteyen her şirket için uygun bir platformdur. 

Boyner Holding tarafından kurulmuştur.

2011 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

“Morhipo nasıl bir site?” sorusu hem tüketiciler hem de satıcılar tarafından merak konusudur. Güvenli ödeme yöntemleri, kolay iade, kargo seçenekleri sunması gibi yönlerden oldukça güvenilirdir. Morhipo yorumları içerisinde de kullanıcı memnuniyetinin üst düzeyde olduğu görülür. Günlük ziyaret sayısı açısından markalara hazır müşteri kitlesi sunması da marka farkındalığını hızla artırmaya yardımcı olduğundan Morhipo mağaza açmak için her zaman iyi bir tercih olmasını sağlamıştır.

Morhipo satıcı başvurusu yapmak ve mağaza açmak tamamen ücretsizdir, yalnızca yaptığınız satışlar üzerinden komisyon kesintileri alınır. Şirketin resmi web sitesinde komisyon oranlarını paylaşmamasından dolayı yıllık komisyon tutarlarını Morhipo destek bölümünden ya da 0850 222 30 90 numaralı iletişim hattından öğrenebilirsiniz.

Morhipo genel müdürlük bölümü İstanbul Maslak’ta bulunur. Buna ek olarak Morhipo mağazaları Türkiye’nin 26 ilindeki Boyner mağazalarıyla hizmet verir.

Öncelikle mağaza başvurusu yapmanız gerekir.

Morhipo satıcı paneli bölümüne giriş yapmak için başvurunuz onaylanmış olmalıdır. Başvuru için vergi levhası, imza sirküleri, banka hesabı, yetkili kişinin iletişim bilgilerini eksiksiz bildirdikten sonra başvurunuz onaylanır.