OdyoBilişim Entegrasyonu

OdyoBilişim entegrasyonu ile OdyoBilişim e-ticaret sitenizin kontrolü sizde olsun

OdyoBilişim Entegrasyonu

OdyoBilişim Entegrasyonu Nedir?

OdyoBilişim entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura OdyoBilişim entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

OdyoBilişim Nedir?

E-ticaret sektörünün hızlı gelişen firmalarından biri olan OdyoBilişim; gelişimiş, hızlı, ekonomik altyapısıyla KOBİ dostu bir anlayışla hareket eder. Dinamik ekibiyle sürekli güncellediği yazılımları sayesinde kullanıcıların altyapı problemlerini hızla çözmeyi hedefler. Uygun fiyatlı e-ticaret paketlerinden birini seçebilir, markanızı dijital dünyaya tanıtabilirsiniz.

OdyoBilişim Entegrasyonu

OdyoBilişim Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Odyo Bilişim yönetim paneli ile BirFatura’yı entegre etmek için OdyoBilişim APİ bilgilerine ihtiyaç vardır, bunun için OdyoBilişim iletişim numarasından BirFatura web servis açtırmak istediğinizi belirtin. APİ kullanıcı adı ve şifresinden oluşan bilgiler tarafınıza iletildikten sonra BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > Odyo Bilişim > Düzenle sekmesine gelip Yeni Mağaza Ekle seçeneğine tıklayın, açılan pencereye bu bilgileri girip kaydettikten sonra kurulum tamamlanmış olur.

BirFatura ekibi olarak OdyoBilişim entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de OdyoBilişim E-Ticaret Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura OdyoBilişim entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

OdyoBilişim Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

OdyoBilişim ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için Odyo Bilişim firmasını tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

OdyoBilişim e-ticaret paketleriyle online satış dünyasına katılmanız yol gösterici uzman ekibi sayesinde rakipleriniz arasından hızla sıyrılmanıza katkı sağlayacaktır. Firmanın sunduğu en büyük avantajlardan ilki tüm e-ticaret paketlerinde sınırsız trafik alanı sağlanmasıdır. Yani sitenin ortalama trafiğine göre ücret farkı alınmamaktadır. Bununla birlikte web alanı, veri tabanı ve ürün adedinde de sınırlama uygulanmaz. Ayrıca mobil yönetim paneli site yöneticilerinin mekandan bağımsız olarak işlerini yürütmesine imkan tanır. Ayrıca bazı firmalarla olan işbirlikleri sayesinde yıllık ücretsiz sanal pos, SEO optimize edilmiş yazılım altyapısı gibi faydaları da bulunmaktadır. Ürün bazlı fiyat tanımlama, Google XML Feed ile Merchant, gelişmiş çoklu kargo sistemi gibi ayrıcalıkları da vardır.

2009 yılında kurulmuştur.

Merkez ofisi İstanbul Fatih’te bulunur.

Yıllık fiyatlandırma politikasına sahip firma, kullanıcılara oldukça avantajlı ödeme planları sunar. Kurulum için OdyoBilişim e-ticaret paketleri arasından tercihinizi yapıp online sipariş verebilirsiniz. Sipariş tamamlandıktan sonra Odyo Bilişim destek ekibi kurulum ve eğitim hizmeti verecektir.