birfatura-bilgisayar-tablet-telefon.fw

BirFatura'nın sunmuş olduğu PlatinMarket Entegrasyonu avantajlardan yararlanmak ister misiniz?

Üstelik 30 gün boyunca ÜCRETSİZ!

akakce.soru1.fw
Mağazamı nasıl entegre ederim?

Platin Market entegrasyonu için öncelikle PlatinMarket admin panelinize giriş yapmalısınız. Daha sonra;
Eklentiler – Uygulamalarım menüsüne tıklamalısınız. Buradan “Mağazanıza ait APİ anahtarlarını görüntülemek ve işlem yapmak için tıklayın.” açıklamasına tıklamalısınız.
Açılan ekrandan Sağda yer alan Yeni APİ Anahtarı kısmına 104.46.61.116 ip adresimizi yazarak “Oluştur” butonuna tıklayınız. Daha sonra APİ anahtarınızın Sol’daki panele geldiğini göreceksiniz. Bu APİ anahtarını getirip Yeni Mağaza Ekle butonumuza tıklayarak yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Gelen siparişi direkt buradan iptal edebilir miyim?

Hayır şuan için bu mümkün görünmemektedir.

Eski satışlarımı aktarabiliyor muyum?

Evet. yılbaşından bu yana olan tüm satışlarınızı yeni mağaza eklerken Eski Satışlarımın Aktarılmasını İstiyorum(01.01.2016) butonunu işaretleyerek eski satışlarınızı ürünlerinizi ve müşterilerinizi bir kaç dakika içerisinde Bir Fatura sistemine aktarabilirsiniz.

Birden fazla mağazam var hepsini de entegre edebilir miyim?

Evet, şuan için herhangi bir mağaza sınırı bulunmamaktadır ekleyebilirsiniz.

Mağaza eklerken logo var. Ne işe yarıyor?

Burada eklenen logo kargo çıktılarınızın üstüne eklenmektedir. Böylece daha kurumsal görünmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca logo eklemek zorunda değilsiniz tercihe bağlıdır.

Burada eklenen logo kargo çıktılarınızın üstüne eklenmektedir. Böylece daha kurumsal görünmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca logo eklemek zorunda değilsiniz tercihe bağlıdır.
Yeni sipariş gelince ne yapmam gerekiyor?

Yeni bir sipariş geldiği zaman sol menüden Siparişler – Yeni Sipariş linkine tıklamalısınız. Burada gelen bütün durumu Hazırlanıyor (Processing) olan siparişlerini görürsünüz. Faturalandır butonu ile hemen faturanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca aynı anda kargo fişinizde hazırlanacaktır.

Ürünlerin KDV’lerini nasıl ayarlayacağım?

PlatinMarket mağazanızdaki ürünün KDV ne ise burayada aynısı yansıyacaktır.