Projesoft Entegrasyonu

Projesoft entegrasyonu ile Projesoft altyapılı e-ticaret sitenizin kontrolü sizde olsun

ProjeSoft Entegrasyonu

Projesoft Entegrasyonu Nedir?

Projesoft entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Projesoft entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

Projesoft Nedir?

İki bilgisayar mühendisinin emeği olan Projesoft, ticaretin hızla dijitalleştiği dünyaya hızlı çözümler üretir. Başarılı e-ticaret paketleri sayesinde B2B ve B2C şirketlerin ihtiyaçlarını profesyonel bir yaklaşımla ele alır. Bu açıdan bakıldığında e-ticaret dışında onlarca farklı entegrasyon modelleri de olan Proje Soft, markası için sağlam bir online mağaza sahibi olmak isteyenler için isabetli seçeneklerden biridir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk PCI DSS sertifikasına sahip yazılım şirketi uygun fiyatlı teklifleriyle işletmelerin yanındadır.

ProjeSoft Entegrasyonu

Projesoft Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Birkaç dakikanızı ayırarak Projesoft admin panelini BirFatura ile başarılı bir şekilde entegre edebilirsiniz. Projesoft destek ekibine ulaşarak ya da Projesoft iletişim sekmesinden web servisini açtırmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Tarafınıza iletilecek Projesoft API bilgilerini not edip BirFatura panelini açtıktan sonra Ayarlar > Mağaza Ayarları > Projesoft > Düzenle bölümüne gelin. Açılan sayfadan Yeni Sayfa Ekle tıklayarak kullanıcı adı ve şifreden oluşan bilgileri ilgili yerlere kopyalayıp kaydettiğinizde kurulum tamamlanmış olacaktır. Ardından işinizi kolaylaştıracak, aşağıdaki bazı ayarlamalara geçebilirsiniz:

  1. Hangi Durumdaki Siparişleri Görmek İstiyorsunuz: Seçeneğini tıkladığınızda panelde görmek istediğiniz sipariş durumunu buradan seçebilirsiniz, tüm siparişleri veya yeni gelen işlem görmemiş siparişleri görmek istiyorum gibi. Bu listeye seçeneklerin gelmesi için “DOLDUR” butonuna tıklamanız gerekir.
  2. Kargo Takip Numarası Çıktıktan sonra Sipariş Durumu:  Siparişinizin kargo takip numarası oluşturduktan sonra hangi adımı görüntülemek istiyorsanız bu seçeneği kullanabilirsiniz.
  3. Mağaza Açıklaması: Mağazanıza ait özel bir açıklamanız var ise ve faturalarınıza da bunu eklemek istiyorsanız bu alandan açıklama tanımlayabilirsiniz.
  4. Logo Yükle: Mağazanıza ait bir logonuz varsa bu alandan yükleyebilir, faturalarınızda gözükmesini sağlayabilirsiniz.

BirFatura ekibi olarak Projesoft entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de Projesoft E-Ticaret Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura Projesoft entegrasyonunun sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

Projesoft Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Projesoft ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısında Projesoft’u tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Öncü e-ticaret altyapı sağlayıcılarından biri olan Projesoft entegrasyon teknolojilerindeki üstün tecrübesi ve uzman ekibiyle e-ticaret yapmak isteyenlere başarılı yazılım altyapısı sunar. 

Projesoft kurucuları bilgisayar mühendisi Cumhur Türel Zümrüt ve Yüksel Eminoğlu’dur.

Kuruluş yılı 2003’tür.

Merkez ofisi İstanbul Karaköy’de bulunan firmanın AR-GE merkezi Gaziantep’tedir.

Son derece güçlü bir altyapı sunan yazılım firması güvenle tercih edilebilir.

Projesoft 7 farklı e e-ticaret paketini kullanıcılarına sunar. İhtiyaçlarına göre seçim olanağı bulunan paketlerde sunucu, e-posta hesabı, B2C satış, veri tabanı, SSL, sınırsız trafik, SEO uyumlu yazılım, tasarım gibi özellikler ortaktır. Pazar yeri, kargo, SMS entegrasyonu gibi ek özellikler farklı ücretlere tabidir. 

Öncelikle Projesoft demo uygulamasını test edebilir, uygun olması halinde yetkililer ile iletişime geçerek 7 e-ticaret paketinden birini seçerek sitenizin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm paketler ücretlidir, fiyatlara buradan ulaşabilirsiniz.