Bir Fatura İle Başlayın.

Teknosa Entegrasyonu

Teknosa mağazanızdaki sipariş, fatura ve kargo işlemlerini tek merkezden yönetebilir, diğer online dükkanlarınızı da bağlayarak çok kanallı satış yönetimini başarabilirsiniz.

teknosa entegrasyonu

Teknosa Entegrasyonu Nedir?

Teknosa entegrasyonu sipariş, fatura, kargo, muhasebe ve mesaj yönetimini tek ekrandan gerçekleştirmenize yardım eden e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Elektronik fatura kullanıcısı iseniz tüm siparişlerinizi manuel ya da otomatik faturalandırma kolaylığından yararlanabilirsiniz. Bu sayede sipariş veren ziyaretçilerinize e-fatura ve e-arşiv fatura göndermek kolaylaşır. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da entegre ederek kargo barkodlarını ister fatura üzerine ister ayrı olarak otomatik yazdırabilirsiniz. e-Ticaret operasyonlarını yalnızca tek panelden yürütebilme ayrıcalığını siz de yaşayın!

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

Aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Otomatik Fatura Yükleme

Müşterilerinize kestiğiniz faturaları, yeniden Teknosa hesabına yüklemenize gerek yoktur.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Teknosa Entegrasyonu Nasıl Kullanılır?

Teknosa mağazanızı dakikalar içerisinde BirFatura’ya entegre edebilirsiniz. Bunun için Teknosa satıcı panelinizden APİ bilgilerini öğrenip BirFatura panelindeki ilgili yere yapıştırarak kaydetmeniz yeterlidir. Teknosa panelindeki profil sekmesindeki APİ anahtarı bölümünden APİ anahtarını kopyalayın veya bir yere not alın. Ardından BirFatura panelinde Ayarlar başlığı altındaki Mağaza Ayarları sekmesi ve oradan Teknosa logosunu seçerek “Düzenle” simgesine tıklayın. Yeni Mağaza Ekle kısmından APİ bilgilerini gerekli yerlere kopyalayıp kaydedin; kurulum tamamlanmış olacaktır. Sonrasında Teknosa mağazanıza gelen siparişleri, BirFatura’daki Siparişler bölümünden yöneterek fatura ve kargo barkodlarını ister manuel ister otomatik yaptırabilirsiniz.

Teknosa Pazaryeri Nedir?

Perakende ve teknoloji devi geçtiğimiz yıl pazar yeri faaliyetine başlayarak kurumsallığını e-ticarete taşımış oldu. Dolayısıyla kendi ürünleriyle birlikte diğer satıcıların da güvenilir bir otamda teknoloji ve elektronik ürünlerini satmasına imkan tanıyan bir platform oluşturdu. 2000 yılında kurulan Teknosa’nın bugüne kadarki saygın ve yüksek marka bilinirliği sayesinde mağaza açmak isteyen kullanıcılar hazır yüksek potansiyele sahip hedef kitleye kolaylıkla ürünlerini sunabilir. Hem ülkenin e-ticaret hacmini artırmaya katkı sağlayan hem de KOBİ’lerin markalarını büyütmesine yardımcı olan platformda online mağaza başvurusu yaparak kolaylıkla ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.

Teknosa Mağazanızda Faturasız ve Kargo Barkodsuz Sipariş Kalmasın

Teknosa entegrasyonunu hemen kurun, daha kaliteli operasyon yönetimi sayesinde zaman size kalsın.

BirFatura Illustrasyon

Satıcı olmak için tek yapmanız gereken Teknosa sayfasına tıklayarak başvurunuzu başlatmak. Açılan ekrandaki “Satıcı Ol” simgesine tıklayıp kullanıcı hesabı oluşturun veya sağ alttaki “Canlı Destek Hattı”na bağlanarak da destek ekibiyle birlikte başvuru yapabilirsiniz. 15 günlük bir değerlendirme sürecinin ardından başvurunuz onaylanır ve sözleşme tarafınıza gönderilip onaylandıktan sonra satıcı paneline ürünlerinizi yükleyerek satışa başlayabilirsiniz.

2000 yılında Sabancı Holding bünyesinde kurulmuştur. 

“Herkes için Teknoloji” mottosunu benimseyen kuruluş teknolojiyi her yaş grubundan insana güvenle sunar. Sabancı güvencesini taşıyan mağazalar zinciri ve web sitesi BİST’te işlem gören en güvenilir şirketler arasındadır.

Siparişler bölümüne girerek onaylanmış siparişlerinizi görüntüledikten sonra seçtiğiniz siparişlerinize e-arşiv fatura kesebilirsiniz.