Bir Fatura İle Başlayın.

Ticimax Entegrasyonu

Ticimax e-ticaret mağazanızın yönetimini BirFatura Ticimax entegrasyonu ile kolaylaştırın.

Ticimax Entegrasyonu

Ticimax Entegrasyonu Nedir?

Operasyonel işlemleri kontrol etmeye yarayan yazılım olan Ticimax entegrasyonu, Ticimax web sitenize dakikalar içerisinde bağlanabilen sistemdir. Bu sayede pazar yeri gibi diğer online mağazalarınızı da tek ekrana toplayabilme olanağı sağlar. Bulunduğunuz online platformlardaki otomatik faturalandırma, kargo etiketi yazdırma, sipariş takibi, ön muhasebe ve daha onlarca iş yükünü rahatlatır.

BirFatura ile tamamen entegre Ticimax web sitenizin kontrolü sizde olsun!

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Ticimax entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Ticimax Nedir?

Türkiye’nin en çok tercih edilen e ticaret web altyapı sağlayıcılarından olan Ticimax bugüne kadar 14 bini aşkın kullanıcısıyla sektörde lider yazılım şirketlerinden biridir. Bulut tabanlı yazılım ve diğer özel e ticaret çözümleriyle online satış yapmak isteyen her işletmeye kullanışlı özellikler sunar. 180’den fazla uzman çalışanıyla İstanbul’dan faaliyet göstermekle birlikte yüzlerce eğitim düzenleyip üniversitelerde hem e ticaret hem de girişimcilik dersleri vererek çevrimiçi dünyaya fayda sunmayı ilke edinmesi ile ön plandadır.

BirFatura Ticimax entegrasyonu sayesinde güçlü altyapıya sahip Ticimax e ticaret sitenizi bağlayarak müşterilenize e fatura ve e arşiv faturalarını kolayca kesebilir, anlaşmalı kargo etiketinizi siparişlerinizle gönderebilir ve müşterilerinizin sipariş takibi yapmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Ticimax Entegrasyonu

Ticimax Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Ticimax web sitenize Ticimax entegrasyonunu kurmak yalnızca birkaç dakikanızı alır. Ticimax destek tarafından kod talep edip kurulumu tamamladıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. BirFatura Ticimax entegrasyon kurulumu için uygulamanız gereken adımlar kısaca şöyledir:

  • Ticimax müşteri hizmetlerinden BirFatura için üye kodu talep edin.
  • BirFatura hesabınızdaki Ayarlar → Mağaza Ayarları sekmesinden Yeni Mağaza Ekle’ye tıklayın.
  • Düzenle butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan pencerede size verilen kodu, Üye Kodu kısmına yazın.
  • Mağaza Adı ve Web Site Adresiniz bölümlerini doldurup kaydedince kurulumunuz tamamlanmış olacaktır.

BirFatura ekibi olarak Ticimax entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura Ticimax Entegrasyonu ile Tanışmak için Ücretsiz Deneyin

Ticimax entegrasyonunun sunmuş olduğu avantajlardan hemen yararlanın! Ticimax e-ticaret sitenizi BirFatura ile bağlayın, operasyon takibini kolaylaştırın. 1 ay boyunca hiçbir ödeme yapmadan test edin, memnun kalırsanız abone olun.

BirFatura Illustrasyon

Ticimax ile İlgili Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Ticimax işletmelere bulut tabanlı yazılım desteği, depo yönetim sistemleri, markaya özel yazılım imkanı, e-ihracat altyapısı, Native mobil uygulamaların yanında özel e ticaret çözümleri de sunar. Yenilikçi e ticaret yazılımları diğer firmalara bayi olma olanağı da sağlar.

Ticimax kurucusu ve CEO’su Cenk Çiğdemli’dir.

Ticimax kuruluş yılı 2005 olarak geçmektedir.

Genel merkez İstanbul Ataşehir’deki Allianz Tower’da hizmet vermektedir. Aynı semtteki Ticimax Plaza ise Ticimax Akademi adıyla eğitim amacıyla kullanılır. Ar-Ge merkezi de Boğaziçi Üniversitesi Teknopark Dudullu’dadır.

14 bini aşkın işletmenin e ticaret web sitesinde imzası bulunan firma 15 yılı aşkın tecrübesiyle marka bilinirliğini kanıtlamıştır. Bu anlamda hem 7/24 müşteri desteği sunulması hem de 180’in üzerinde uzman personel tarafından yazılım geliştirmede oldukça ileri seviyede olmaları ve uygun fiyatlandırma politikası sebebiyle markasını dijitale taşımak isteyenlerin sıklıkla tercihleri arasındadır. Ticimax kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde de memnuniyetin oldukça yüksek olduğu söylenebilir. 

Ticimax e ticaret paketleri ile çalışmalarını sürdürür. İşletmenin gereksinimleri doğrultusunda istediği özelliklerin bulunduğu paketi seçmesiyle site kurulum siparişini verir.

Online sipariş yoluyla ticaret yapmak isteyen herkese uygundur.

Evet, aylık ödeme planlarının sunulduğu ücretli bir hizmettir.

Ticimax fiyat politikası 12 taksite bölünmüş aylık ödeme planı sunması sayesinde avantajlı olabilir. E ticaret paketlerindeki fiyatlar temel özelliklerin bulunduğu Soft, gelişmiş ek fonksiyonların bulunduğu Special gibi özel paketlere göre değişkenlik gösterir.

Ticimax yönetim panelini ücretsiz deneyebilir ve kurulum için 0850 811 08 20 Ticimax iletişim numarasından, canlı destekten veya bilgi formu aracılığıyla başvurabilirsiniz.

BirFatura ile tamamen entegre olan Aras, Mng, Ups, Sürat, PTT, Sendeo ve daha pek çok firma olduğundan web siteniz ile bağlayabilirsiniz.

Oldukça hesaplı fiyatlandırma politikasına sahip BirFatura Ticimax entegrasyonu uygulamasında sadece entegrasyon değil birçok özelliğin beraber kullanılabildiği göz önünde bulundurulduğunda fiyatların uygun olduğu söylenebilir. Aylık, 6 aylık, yıllık ve 3 yıllık paketlerden birini seçebilir, aylık KDV dahil fiyatlarla abone olabilirsiniz. Bazı paketlerdeki cazip kontör hediyeleri şirketiniz yeni kurulmuş olsa bile uzun süre size destek olur.

Bu özellik sayesinde Ticimax web sitenize gelen siparişleri ister manuel ister otomatik faturalandırabilirsiniz.