Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görebilmek için sabırsızlanıyoruz!

2021 yılında BirFatura.com platformu

+45 Milyon

Fatura kesti.

+20.000

Üyeye ulaştı.

Yılın En Başarılı E-Ticaret Çözümü

Olarak seçildi.

gelir idaresi baskanligi logo

BirFatura, Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı
tarafından onaylı ve lisanslı, %100 yerli bir entegratör firmasıdır.

50+ Altyapıya Entegre

25 pazaryeri
31 e ticaret

e-Fatura

e-İrsaliye

e-İmza

e-Arşiv Fatura

e-SMM

e-MM

BirFatura'nın Özelliklerini Hemen Denemeye Başlayın!

BirFatura’nın avantajlarını hiçbir ücret ödemeden, tam 30 gün boyunca bizzat test edin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura Nedir?

2016’da faaliyetlerine başlayan Birfatura.com, 2020’de Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı entegratör firma ünvanını elde etmesiyle birlikte mükelleflerine güvenli ve kullanışlı e-belge hizmetleri sunmaktadır. Bununla birlikte e-ticaret yapan KOBİ’lerin tüm siparişlerini tamamen 51’in üzerinde e-ticaret altyapısına entegre olarak, tek yerden otomatik veya manuel faturalandırabildikleri, aynı zamanda siparişlerinin tüm kargo süreçlerini ister kendi kargo anlaşmalarından ister Kredili Kargo aracılığıyla baştan uca yönetebildikleri bir bulut tabanlı yazılım ortaya çıkarmıştır. Diğer entegrasyon firmalarını detaylı karşılaştırdığımız “İhtiyaçlarınıza Uyan Entegrasyon Firması Hangisi?” başlıklı yazıya da göz atabilirsiniz.

Evet entegre çalışmaktadır, WooCommerce web sitenize gelen siparişlerin faturasını BirFatura’dan kesebilirsiniz.

BirFatura hesabına kullanıcı adı olarak e-posta adresiniz ve şifre ile giriş yaptıktan sonra panelin sol bölümündeki “Satışlar” sekmesine tıklayın. “Fatura Oluştur” kısmına gelerek alıcı bilgileri, mal-hizmet bilgileri, fiyat, KDV, iskonto gibi faturada yer alması zorunlu kısımları yazdıktan sonra “Kaydet” butonuna basın. Ardından “Faturalar” kısmına tıklayıp oluşturduğunuz taslak faturayı seçip “Seçili Faturaları e-Fatura Yap” tuşuna bastığınız faturanız onaylanarak GİB sistemine düşer ve dakikalar içerisinde alıcıya ulaşır.

BirFatura OpenCart entegrasyonu sayesinde Opencart e-ticaret sitenize gelen siparişlere BirFatura üzerinden fatura kesebilirsiniz.

BirFatura’ya 0850 303 32 96 numaralı çağrı merkezimizden veya [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. e-İmza/Mali mührünüzü satın aldıktan sonra vergi levhasının jpeg ve imza sirküleri/beyannamesini pdf formatında kullanıcı hesabınıza yüklediğinizde e-arşiv fatura/e-fatura geçiş işlemleriniz aynı gün içerisinde yapılabilir. Sonrasında hemen fatura gönderip alabilir ve pazaryeri/e-ticaret entegrasyonlarını mağazanızı panele entegre ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

entegra entegrasyon

Entegra Bilişim Nedir?

Entegra Bilişim 2014 yılından bu yana kapsamlı dijital çözümler üreten yazılım firmasıdır. Pazar yeri, e-ticaret, fatura gibi entegrasyonların yanı sıra fulfillment, sanal pos entegrasyonlarıyla da uçtan uca e-ticaret operasyonları için uygundur. Bulut tabanlı olmayan, sunucu bazlı program ile anlık stok, fiyat, ürün, sipariş eşleme özellikleri yapılabilir. 

Entegra Bilişim Programı ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Aşağıda marka hakkında sıklıkla aratılan soruları görebilirsiniz:

e-Ticaret yapan işletmelerin iş yükünü azaltmayı üreten başarılı entegrasyon çözümleri sunan yazılım firmasıdır.

Tüm online mağazalarınıza gelen siparişlerin ürün, stok, fiyat bilgilerini güncelleyebilmenin yanı sıra pazar yeri hak ediş takibi, toplu işlemleri Excel ile düzenleyebilirsiniz. Bunun yanında gelen siparişleri faturalandırabilirsiniz. Yalnızca e-arşiv, e-fatura  kesebileceğiniz platform üzerinden mobil depo otomasyonu yapabilmek de mümkündür. Ayrıca N11, Amazon ve Hepsiburada için fulfillment entegrasyonunu kullanabilirsiniz.

Entegra fiyat listesi oldukça değişkendir. Yedi farklı paket seçeneği sunan platformda mağazalarından sadece fatura kesmek isteyenlere, diğer özellikleri de kullanmak isteyen kullanıcılara farklı fiyatlandırma politikası uygulanır. Yıllık ödeme planları sunan markanın fiyatlarına KDV dahildir; ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz.

BirFatura'nın Entegra Bilişim ile entegrasyonu bulunmamaktadır.

BirFatura'yı 30 Gün Boyunca Ücretsiz Olarak Deneyimleyin!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.