Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görebilmek için sabırsızlanıyoruz!

2021 yılında BirFatura.com platformu

+45 Milyon

Fatura kesti.

+20.000

Üyeye ulaştı.

Yılın En Başarılı E-Ticaret Çözümü

Olarak seçildi.

gelir idaresi baskanligi logo

BirFatura, Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı
tarafından onaylı ve lisanslı, %100 yerli bir entegratör firmasıdır.

50+ Altyapıya Entegre

25 pazaryeri
31 e ticaret

e-Fatura

e-İrsaliye

e-İmza

e-Arşiv Fatura

e-SMM

e-MM

BirFatura'nın Özelliklerini Hemen Denemeye Başlayın!

BirFatura’nın avantajlarını hiçbir ücret ödemeden, tam 30 gün boyunca bizzat test edin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura Nedir?

2016’da faaliyetlerine başlayan Birfatura.com, 2020’de Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı entegratör firma ünvanını elde etmesiyle birlikte mükelleflerine güvenli ve kullanışlı e-belge hizmetleri sunmaktadır. Bununla birlikte e-ticaret yapan KOBİ’lerin tüm siparişlerini tamamen 51’in üzerinde e-ticaret altyapısına entegre olarak, tek yerden otomatik veya manuel faturalandırabildikleri, aynı zamanda siparişlerinin tüm kargo süreçlerini ister kendi kargo anlaşmalarından ister Kredili Kargo aracılığıyla baştan uca yönetebildikleri bir bulut tabanlı yazılım ortaya çıkarmıştır. Diğer entegrasyon firmalarını detaylı karşılaştırdığımız “İhtiyaçlarınıza Uyan Entegrasyon Firması Hangisi?” başlıklı yazıya da göz atabilirsiniz.

Evet entegre çalışmaktadır, WooCommerce web sitenize gelen siparişlerin faturasını BirFatura’dan kesebilirsiniz.

BirFatura hesabına kullanıcı adı olarak e-posta adresiniz ve şifre ile giriş yaptıktan sonra panelin sol bölümündeki “Satışlar” sekmesine tıklayın. “Fatura Oluştur” kısmına gelerek alıcı bilgileri, mal-hizmet bilgileri, fiyat, KDV, iskonto gibi faturada yer alması zorunlu kısımları yazdıktan sonra “Kaydet” butonuna basın. Ardından “Faturalar” kısmına tıklayıp oluşturduğunuz taslak faturayı seçip “Seçili Faturaları e-Fatura Yap” tuşuna bastığınız faturanız onaylanarak GİB sistemine düşer ve dakikalar içerisinde alıcıya ulaşır.

BirFatura OpenCart entegrasyonu sayesinde Opencart e-ticaret sitenize gelen siparişlere BirFatura üzerinden fatura kesebilirsiniz.

BirFatura’ya 0850 303 32 96 numaralı çağrı merkezimizden veya [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. e-İmza/Mali mührünüzü satın aldıktan sonra vergi levhasının jpeg ve imza sirküleri/beyannamesini pdf formatında kullanıcı hesabınıza yüklediğinizde e-arşiv fatura/e-fatura geçiş işlemleriniz aynı gün içerisinde yapılabilir. Sonrasında hemen fatura gönderip alabilir ve pazaryeri/e-ticaret entegrasyonlarını mağazanızı panele entegre ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

stockmount entegrasyon

Stockmount Nedir?

2015’te kurulan Stockmount, Haser Yazılım bünyesinde bilişim sektörüne adım admıştır. Ardından 2016’da Stockmount Teknoloji Anonim Şirketi adı altında kurumsallaşarak çalışmalarına devam etmiştir. e-Ticaret siteleri, pazar yeri mağazaları ve muhasebe/ERP programlarınızı birbirine entegre ederek operasyonel süreçlerinizi tek merkezden yönetmeyi mümkün kılan bulut tabanlı yazılım çözümleri üretir.

Stockmount Programı ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Aşağıda marka hakkında sıklıkla aratılan soruları görebilirsiniz:

Stockmount internetin olduğu her yerden kullanılabilen bulut tabanlı entegrasyon yazılımıdır. Ürün eşleştirme, fatura, kargo fişi, sipariş gibi rutin işlemleri bir panelden yönetim imkanı tanır.

Üyelik hesabı oluşturup telefonunuza gelen doğrulama kodu ile doğruladıktan sonra kullanmak istediğiniz özellikleri kendiniz seçebilir veya hazır paketlerden biriyle devam edebilirsiniz. 

2016’da Odtü Teknokent’te Stockmount Teknoloji A.Ş ticari unvanıyla kurulmuştur. 

Kullandığınız çeşitli ERP/muhasebe programlarını bağlayarak cari hesabınızı yönetebilirsiniz. Bununla birlikte manuel veya XML ile ürünlerinizi sisteme yükledikten sonra diğer sanal mağazalarınıza otomatik eklenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu platformlardaki fiyat ve stokları senkronize etmeniz de mümkündür. 

Marka Mymount ve QNB Finansbank olmak üzere iki ayrı paket sunar. Özellikleri tek tek ekleyerek bir bakiye ödemeyi tercih ettiğinizde fiyatlar değişken olabilir. Ancak Mymount paketindeki fiyatlara sınırsız ürün listeleme, sınırsız mağaza ekleme, XML yayınlama gibi özellikler dahildir. Diğer pakette ise 4 adet ücretsiz mağaza ekleme, 1 ücretsiz XML yayınlama opsiyonları sunulur.

Stockmount kullanımı kolay programların başında gelir. Öte yandan memnuniyeti yüksek hizmetler sunar.

BirFatura'nın Stockmount ile entegrasyonu bulunmamaktadır.

BirFatura'yı 30 Gün Boyunca Ücretsiz Olarak Deneyimleyin!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.