Bir Fatura İle Başlayın.

LC Waikiki Entegrasyonu

LCW mağanızda siparişler beklemesin! LCW entegrasyonu sayesinde müşterilerinize zamanında fatura kesip iş yükünü azaltabilirsiniz. Anlaşmalı kargonuzu da bağlayarak operasyonel süreci kolaylaştırın.

lc waikiki entegrasyonu

LC Waikiki Entegrasyonu Nedir?

LCW entegrasyonu, LCW satıcı hesabınızın iş takibini kolaylaştıran pazaryeri entegrasyon çözümüdür. e-Ticaret platformlarında her siparişe fatura gönderiminin zorunlu tutulması sebebiyle her birini atlamadan ve zamanında faturalandırmanız oldukça önemlidir. Bu nokta entegrasyon kullanmanın en önemli faydası yeni ve tüm siparişleri kolaylıkla görüntüleyebilir, her siparişe manuel ya da toplu fatura kesebilir olmanız. Aynı zamanda e-fatura ya da e-arşiv fatura şeklinde faturaları elektronik ortamda iletebilme olanağına sahip olursunuz. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme entegre ederek kargo barkodlarını ister ayrı olarak ister fatura üzerine yazdırabilirsiniz. Hem BirFatura’nın kullanımı hem de kurulumu kolay yönetim paneli sayesinde mağazanızı daha etkili yönetir ve zamandan tasarruf edersiniz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura LC Waikiki entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Otomatik Fatura Yükleme

Mağaza siparişleriniz için kestiğiniz faturalar satıcı hesabına otomatik yüklenir.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

LC Waikiki Pazaryeri Nedir?

Türkiye’nin önde gelen giyim markalarının başında gelen LC Waikiki bilinen adıyla LCW’nin 2021 yılında aracı hizmet sağlayıcı, yani online pazar yerine dönüşme kararı yüzlerce marka için umut ışığı oldu. 1988 yılına uzanan köklü marka bilinirliği; kadın, erkek ve çocuk giyimin yanı sıra kozmetik, ev-yaşam, aksesuar, ayakkabı kategorilerde satış yapmak isteyenlere benzersiz bir müşteri kitlesi sunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın tescilli markalarının yer alabileceği platformda satıcı olmak diğerlerinde olduğu gibi çok kolay.

LC Waikiki Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

LCW mağazanızı BirFatura paneline bağlamak yalnızca birkaç dakikanızı alır. LCW satıcı panelinize giriş yaparak APİ bilgilerinizi öğrenip BirFatura kullanıcı panelini açın. AyarlarMağaza Ayarları→Düzenle yolunu izleyerek ilgili yerlere LCW’den aldığınız ID bilgilerini, mağaza adını yapıştırıp kaydedin. Artık LCW siparişleriniz BirFatura ekranına düşmeye başlayacaktır. Aşağıdaki görseli inceleyerek daha kolay kurulum yapabilirsiniz:

lc-waikiki-entegrasyonu-nasil-yapilir

BirFatura ekibi olarak entegrasyon ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura LC Waikiki Entegrasyonunun Sunmuş Olduğu Avantajlardan Hemen Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu LC Waikiki entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

LCW Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura’da Göz Atın

Aşağıdaki LC Waikiki ile ilgili sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilir, pazar yeri hakkında ve bu platformda mağaza açmak için ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Fransa’da kurulan LCW’nin, yıllar sonra tüm marka hakları Taha Group bünyesindeki Tema Tekstil tarafından satın alınmıştır. Şu anda markanın hisseleri Türk iş adamlarına ait olmakla birlikte çok yönetimli bir yapıya sahiptir. Hisselerin çoğunlu Dizdar ve Küçük ailelerinde olduğundan ana yöneticileri olmaktadır.

Fransızca Les Copains kelimelerinin baş harflerine adını bir plaj isminden alan Waikiki eklenmiştir.

1988 yılında kurulmuştur.

Mağaza açmak için LCW Seller adresine tıklayıp “LC Waiki’de Satıcı Ol” butonuna basarak üyelik hesabı açın. Ardından şirket bilgilerini girdikten sonra istenen belgeleri sisteme yükleyip başvurabilirsiniz. Başvurunuz onayladığı zaman ürünlerinizi yükleyerek hemen satışa başlayabilirsiniz.

LCW’de satıcı olmak için istenen belgeler aşağıdaki gibidir. Belgeleri nasıl almanız gerektiğini öğrenmek için yanlarındaki bağlantıları tıklayabilirsiniz:

KDV dahil komisyon oranlarını platform mağaza açtıktan sonra satıcılar ile paylaşmaktadır.