Blog

B2B E-TİCARET SİTELERİNE KAYIT TEŞVİĞİ YÜZDE 80’E YÜKSELTİLDİ

Türkiye’de e-ticaret hacminin artıracak çalışmaları ilgiyle karşılıyoruz ve bugün T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi‘nin önderliğinde önemli bir protokole imza atıldı. Yeni düzenlemeyle B2B e-ticaret sitelerine kayıt teşviği yüzde 80’e yükseltildi.

COCA-COLA TÜRKİYE’DE KENDİ E-TİCARET MAĞAZASINI AÇIYOR

Coca-Cola, lisanslı ürünlerini ve içeceklerini sattığı e-ticaret mağazasını Türkiye’ye getiriyor. Coca-Cola Dükkanı’nı online’a taşıyan Coca Cola İçecek dünyada üçüncü online dükkan olma özelliğindeki e-ticaret kanalını, Mart sonuna kadar aktive etmeyi planlıyor.

ANNE VE BEBEK DİKEYİNDEKİ E-TİCARET SİTESİ BUTİKBEBE.COM KAPANDI

Türkiye’de anne-bebek dikeyindeki e-ticaret girişimlerden biri olan Butikbebe.com da kapanan girişimler arasına eklendi.

2016’DA TÜRKİYE’DE 2 TRİLYONLUK E-FATURA KESİLDİ, CİRO BARAJI DÜŞERSE BÜYÜME İVMESİ ARTACAK

Türkiye’de e-ticaret alışverişleri e-fatura düzenlemesinin önünü açtı ve Gelir İdaresi Başkanlığı’nın verilerine göre Türkiye’de 2016’da 2 trilyonluk e-fatura kesildi.

YENİ YATIRIM TURUNA İMZA ATAN BULDUMBULDUM, MAYIS’TA YURTDIŞI AÇILIMINI BAŞLATIYOR

Türkiye’de e-ticaret pazarının en çok yatırım alan girişimlerinden BuldumBuldum.com yeni bir yatırım turuna imza attı. Yeni yatırım turu BuldumBuldum‘un tamamen yurtdışı açılımını hızlandıracak.

İYZİCO 13 MİLYON DOLARLIK YATIRIM ALDI

Yenilikçi ödeme sistemi şirketi iyzico, VEF (Vostok Emerging Finance) önderliğinde gerçekleşen ve VEF’in en büyük paya sahip olduğu toplam 13 milyon dolarlık yatırım aldı.

TRENDYOL 2016’DA YÜZDE 80 BÜYÜME KAYDETTİ

Geçtiğimiz yıl 20 milyon ürün satışı gerçekleştiren Trendyol, 1 milyar TL ciroya ulaştığını açıkladı. 2010 yılında kurulan moda alışveriş sitesinin mobil uygulamasının da 5 milyon defa indirildiği bilgisi paylaşıldı.

TÜRKİYEDE E-TİCARET

Türkiye’de hepimizin bildiği gibi fiziksel mağazalar epey zor günler yaşıyorlar. Türkiye’nin en merkezi ve güçlü satış noktaları olan Taksim, Bağdat Caddesi ve Kapalıçarşı’da binlerce dükkan iflas bayrağını çekmiş durumda.

HEPSİBURADA MAĞAZAMI BİR FATURA'YLA NASIL ENTEGRE EDERİM?

Videoda kısaca Hepsiburada da bulunan bir mağazanın çok kısa bir zamanda nasıl Bir Fatura ya entegre edildiğini görüyoruz.

NASIL YENİ FATURA ŞABLONU EKLERİM GÜNCEL?

Mevcut basılı faturanız mı var ve buna nasıl faturalarınızı bastıracağınızı bilmek istiyorsanız bu videomuz sizin için.

NASIL YENİ FATURA ŞABLONU EKLERİM?

Mevcut basılı faturanız mı var ve buna nasıl faturalarınızı bastıracağınızı bilmek istiyorsanız bu videomuz sizin için.

N11 MAĞAZAMI NASIL ENTEGRE EDERİM?

Bu videoumuzda N11 de bulunan mağazanızı nasıl 3 dakika içerisinde BirFatura sistemine entegre ederiz onu göreceğiz